Fitness Eğitimleri ve Antrenmanlar

Neden Udemy’de Veriyorum?

 • Udemy satın alınan kursu ömür boyu kullanımınıza sunar. (Benim minik sitem hacklenebilir ya da ben ölebilirim.) Hak kaybınız olmaz.
 • Ödeme güvenliği en üst düzeydedir. Ben böyle bir yük ile uğraşmak istemiyorum.
 • Mobil uygulama, TV uygulaması sunar.
 • Bana direk ulaşabileceğiniz soru-cevap bölümü vardır, mobil uygulama sayesinde kullanımı çok kolaydır.
 • Dünyanın en büyük online kurs sitesidir.

Neden 5000’den fazla öğrenci benim fitness & beslenme kurslarıma katılıyor?

1) Ben yaptığım işi ve başkalarına yardım etmeyi çok seviyorum. Kurslarımı çöp bilgilerden uzak, kitabi terimlere boğulmamış, anlaşılabilir ve kullanılabilir bilgiler ile oluşturuyorum. Verdiğim bütün bilgiler kaynaklara dayanmaktadır.

2) Öğrencilerimin sorularına mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyorum, öğrencilerim beni sever, bende onları 🙂

3) Bir kursuma ŞİMDİ başlayabilir ve değişimi 2-3 hafta içinde gözlemleyebilirsin. Fitness & beslenme ile ilgili kulaktan dolma bilgiler ile  sence ne kadar daha idare edebilirsin?Beslenme Kursları

Fitness Kursları

24 thoughts to “Fitness Eğitimleri ve Antrenmanlar”

 1. Merhaba Umut bey.Model vücudu uygulamasını tek başına mi uygulamak gerekir.Haftada 3gun spor salonuna gidiyorum.Kilo vermek için eliptik ,ağırlık antrenmanı yapıyorum.Birlikte uygulamak sonuç açısından memnun edici olur mu?:)

  1. Selamlar, eğer spor salonuna gidiyorsanız oraya uygun bir antrenman planı ile çalışmanız daha doğru olur. Model vücudu tamamen aletsiz şekilde evde uygulanması için tasarlanmıştır. Mevcut durumunuzu bilemediğim için, genel bir tavsiye vermemde doğru olmayabilir. Fakat spor salonunda düzenli şekilde haftada 3 defa yapacağınız ağırlık ve kardiyo çalışmaları ile iyi sonuçlar alabilirsiniz.
   Tabi programınızın iyi şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Ağırlık çalışırken makinaya taktığınız kilo için “Neden bu kiloyu taktım?” sorusuna net yanıt veremiyorsanız(neden 5kg de 10 kg değil?) belkide yanlış uygulama yapıyorsunuzdur.

 2. Hocam selamlar, bugün itibariyle bende öğrencileriniz arasına katıldım. Aletsiz vücut geliştirme eğitiminizin ilk 8 dersini bitirdim, anlatımınız mükemmel emekleriniz için teşekkür ederim. Fakat sizden şöyle bir isteğimde var, eğer mümkünse interval antrenmanlar içeren ve vücut ağırlığı ile yapılan bir eğitim hazırlamanız çok güzel olur. Hızla kilo kaybı ve karın kasları için. Teşekkür ederim.

  1. Selamlar, hoşgeldiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz gibi bir eğitimin hazırlıkları devam ediyor, çok kısa süre içerisinde sizlerle buluşturacağım.

 3. Hocam bilimsel vücut geliştirme antrenmanınızı almayı düşünüyorum örnek videolarıda inceledim, nasıl antrenman yapacağımızı anlattınız mı? Yıllık planlar nasıp yani aslında onu sormak istiyorum

  1. Selamlar, eğitim içersinde en detaylı şekilde anlatımlar mevcut. Makro döngüler, mikro döngüler ve yıllık planlar en detaylı şekilde anlatıldı. satın aldıktan sonra, kursun kendi panelinden istediğiniz bölüm ile ilgili soru sorabilirsiniz. Oradan yanıtlarım. Eski soruları ve kurs ile ilgili duyurularıda görebilirsiniz.

 4. Umut Bey merhaba, duruş bozukluğu düzeltme eğitiminizi alalı bir ay kadar oldu. Sırtımda hafif bir kamburluk vardı ve omuzlarım çok öne düşüktü. Sanırım kifoz deniyor. Düzenli şekilde uyguladım çevremdeki herkes fark ediyor duruşumun düzeldiğini. Sende bir farklılık var havan değişmiş diyorlar ama tam da anlatamıyorlar. Sanki zayıflamış incelmiş gibisin sanki daha uzunsun gibi şeyler söylüyorlar 🙂 🙂 bende sadece daha mutluyum diyorum anlam veremiyorlar. Sevincimi sizle paylaşmak istedim 🙂 🙂 çok teşekkür ederim böyle bir şey yaptığınız için. Devam edeceğim çok daha iyi olacak eminim. Sonra da kadınlar için hazırladığnız fitness programına başlamayı düşünüyorum. Ama ağırlıklı olana vücut geliştirme programına. Kaslanmayacağımı biliyorum ama tekrar sormak istedim, sıkıntı olmasın sonra 🙂 Yürürken insanların boynu kırılsın istiyorum bakarken o kadar hırslıyım yani 🙂 boyum 177 cm fiziğim de dengeli sayılır kum saati gibi iyi sonuç alır mıyım sizce? teşekkürler size 🙂

 5. Hocam selamlar, vücut geliştirme eğitiminizi almayındüşünüyorum ama aklımda şöyle bir soru var yanlış anlamazsanız, bildiğimiz antrenmanlardan ne farlı olacak? Herkesin bildiği 15 tekrar 3-4-5 set ya da piramit çalışma gibi derayların dışında ne var içerisinde ben bunu merak ediyorum. Lütfen yanlış anlamayın teşekkür ederim.

  1. Selamlar yanlış anlaşılacak bir durum söz konusu değil, sormak en doğal hakkınız 🙂 Sürekli olarak size anlatılan ve etrafınızdan duyduğunuz vücut geliştirme programlarından çok farklıdır. Program tasarlamanın bütün detaylarını anlattım, hipertrofi, maksimal kuvvet, yağ yakımı, adaptasyon dönemlerini detaylı şekilde seviyelere göre anlattım. Bu dönemlerde uygulanacak tekrar ve set sayıları, dinlenme süreleri, indirme-kaldırma (konsantrik kasılma-eksantrik kasılma) hızları gibi gerekli bütün detayları anlattım. Özellikle kullanılması gereken kilonun nasıl hesaplanacağı ve buna benzer bir sürü detay verdim. Amaca göre yıllık planlama oluşturmayıda detaylı şekilde anlattım. Eğitimi aldığında ne kadar farklı olduğunu kendinde göreceksin.

  2. 15. dersteyim suan.Henüz antrenmana baslamadim, .Cünkü hala anrenman cesitleri, dogru isinma ve sogutma gibi konulari isliyorum.Herseyi yanlis yapiyormusum meger.Bu arada 38 yasindayim ama yapabilirim gibi geliyor..Hayirlisi.
   Seti siddetle tavsiye ederim…
   Umut Hoca`ya tesekkürler.

   1. Selamlar, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Derslerinizi tamamladıktan sonra istediğiniz hedefe ulaşacaksınız. Siz istedikten sonra herşeyi başarabilirsiniz.

 6. Hocam selamlar, model vücudu eğitimi içinde antrenman programları da var mı? Yoksa sadece eğitim ve nasıl yapılacağı mı? Teşekkürler

 7. Selamlar hocam, vücut geliştirme ile ilgili eğitim ve antrenman hazırlayacak mısınız? Aletsiz vücut geliştirme eğitiminiz mükemmel bayıldım, mutlaka vücut geliştirme ile ilgili de hazırlayın, hemen alalım ☺️

  1. Selamlar, evet şuanda hazırlıyorum, çok detaylı ve bilimsel tabanlı bir eğitim olacak. Amaçsızca 3*12 çalışmaktan kurtulup, hipertrofi, kuvvet ve yağ yakımı dönemlerini anlayacaksınız. İyi görünümlü bir vücut nasıl inşa edilir bunu anlatacağım bütün detaylarıyla.

 8. Hocam aletsiz vücut geliştirme eğitiminizi aldım, ağzınıza sağlık ne güzel anlatmışsınız. Biraz uzun ama her derayı vermeniz güzel olmuş. Teşekkürler. Dediğiniz gibi youtubeda boğulmaya gerek yok. Teşekkürler.

 9. Hocam selamlar, ben sizi uvfitnessdan da takip ediyordum, orada yaptığınız işler harikaydı. Bu sitenizi yeni gördüm, burasıda harika olmuş elinize sağlık. Burada bulunan eğitimleri aldığımızda size oradan soru sorabilecek miyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir