Perşembe 07.11.2019

Umut Varol tarafından tarihinde yayınlandı

Mobilite Hareketleri ve Mobilite Antrenmanı

Perşembe

Mobilite Antrenmanı

Her hareketi 25-30 tekrar yapın. Diğer harekete geçmeden önce 15-20sn dinlenin. Bu şekilde 9 hareketi tamamlayın. Bitiminde 1 dk dinlenin. Sonrasında 9 egzersizi bir kez daha yukarıda anlatıldığı gibi tekrarlayın.
Toplamda 2 tur yapın.

Amacımız fit, yağsız ve güçlü bir fizik. Seninde amacın bu ise antrenmanları takip et.

Haftalık çalışmalarınızda, 1 günü dinlenmek, yenilenmek ve yoğunluğu düşük mobilite egzersizleri ile geçirmek veriminizi arttıracaktır.

Artan mobilite, egzersizleri daha kolay yapmanızı ve daha geniş bir hareket açıklığı ile yapabilmenizi sağlar.

Spor yapmayan kişilerin, günlük mobilite çalışması yapması, eklemlerinin daha rahat ve optimal şekilde hareket etmesini sağlar. Daha az enerji harcayarak, daha fazla hareket edebilirsiniz. 🙂

Beni Takip Edebileceğin Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram : Link

Youtube : Link


Umut Varol

Selamlar, Umut Ben, spora olan tutkum nedeniyle, TVGFBF (Türkiye Fitness Federasyonu) da değişik zamanlarda 1. ve 2. Kademe Fitness Antrenörü eğitimlerimi tamamladım. Değişik kuruluşlardan personal training hakkında eğitimler almaya devam ettim. Amerika'da bulunan EXOS’dan Tactical Training System (Operasyonel kişilerin spor faliyetleri hakkında) eğitimi aldım. 2012 yılında uvfitness.net sitesini kurdum. Fitness ile ilgili yüzlerce yazı yazdım ve onlarca farklı program tasarladım. Kuleli Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu’ndan mezun oldum. 3 ay süren komando temel eğitimini başarıyla bitirdim. Sonrasında 7 ay süren komanda ihtisas eğitimini başarıyla bitirdim. Bu eğitimlerim sırasında, su altı ve su üstü eğitimleri, paraşütle atlama eğitimleri, ileri seviyede dağcılık ve kayak eğitimi ayrıca ileri seviyede özel birlik harekatına yönelik eğitimlerimi tamamladım. Üst sınıf operasyonel birlikler için spor faaliyetleri konusunda kurs süresi boyunca eğitim aldım. Uzun yıllar komando birliklerinin ve özel birliklerin eğitilmesi görevlerinde bulundum. / / / Şuan da isteyen kişilere hedeflerine ulaşmaları için online destek sağlıyor, yazı çalışmalarıma devam ediyor ve udemy üzerinden eğitimler veriyorum.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir