Dwayne The Rock Johnson ‘da Olsan Beslenme Önemli

Umut Varol tarafından tarihinde yayınlandı

Dwayne The Rock Johnson ’da olsan eğer fiziğinin mükemmel olmasını istiyorsan beslenmek için çok farklı seçeneklerin yoktur.

En fazla instagram takipçisi sahip kişiler arasında ilk 10 da olan Dwayne The Rock Johnson ’ı belki sizde takip ediyorsunuzdur. Ben takip ediyorum. Geçenlerde bir arkadaşıma “ Dwayne The Rock Johnson ’ın yeni filmi gelecek gidecek misin? ” diye sordum, O da bana “O kim ki?” dedi. Şimdi düşündüm de belki de takip etmiyorsunuzdur.

@therockh

Dün kendi hesabında yukarıda görmüş olduğunuz postu paylaştı. Hepsini çevirmeyeceğim ama kısaca şunu diyor; “14 yaşımda ailemle oturduğum 180$’lık evden çıkarılırken de ızgara tavuk ve pilav yiyordum, Hobbs&Shaw film çekimlerine özel jet ile (burası resimden çıkan sonuç) giderken de ızgara tavuk ve pilav yiyorum.” Detayları dikkatle okursanız farklı şeylerde var.

Peki siz mükemmel fiziğe ulaşmak için neler yapıyorsunuz? Adam oradan oraya koştururkende beslenmesine dikkat ediyor. Bizimse hep ağzmızda aynı bahaneler. İş temposu, yoğunum, haftasonu da yemeyelim mi?

Eğer mükemmel bir fizik istiyorsanız, bedel ödemek zorundasınız.


Umut Varol

Selamlar, Umut Ben, spora olan tutkum nedeniyle, TVGFBF (Türkiye Fitness Federasyonu) da değişik zamanlarda 1. ve 2. Kademe Fitness Antrenörü eğitimlerimi tamamladım. Değişik kuruluşlardan personal training hakkında eğitimler almaya devam ettim. Amerika'da bulunan EXOS’dan Tactical Training System (Operasyonel kişilerin spor faliyetleri hakkında) eğitimi aldım. 2012 yılında uvfitness.net sitesini kurdum. Fitness ile ilgili yüzlerce yazı yazdım ve onlarca farklı program tasarladım. Kuleli Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu’ndan mezun oldum. 3 ay süren komando temel eğitimini başarıyla bitirdim. Sonrasında 7 ay süren komanda ihtisas eğitimini başarıyla bitirdim. Bu eğitimlerim sırasında, su altı ve su üstü eğitimleri, paraşütle atlama eğitimleri, ileri seviyede dağcılık ve kayak eğitimi ayrıca ileri seviyede özel birlik harekatına yönelik eğitimlerimi tamamladım. Üst sınıf operasyonel birlikler için spor faaliyetleri konusunda kurs süresi boyunca eğitim aldım. Uzun yıllar komando birliklerinin ve özel birliklerin eğitilmesi görevlerinde bulundum. / / / Şuan da isteyen kişilere hedeflerine ulaşmaları için online destek sağlıyor, yazı çalışmalarıma devam ediyor ve udemy üzerinden eğitimler veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir