Kalça Basen Eritme Kürü , Bilimsel

Basen eritme kürü arıyorsanız tam yerine geldiniz. Size öyle bir kalça eritme kürü vereceğim ki çok kısa sürede kalça ve basen bölgeniz incecik olacak. Sosyal medyada birçok yerde gördüğünüz kalça basen eritme kürü söylemlerini unutun. Benim vereceğim daha etkili. Neden mi daha etkili? Kalça basen bölgeniz hem eriyecek hem şekillenecek hem de sımsıkı olacak. Bunun yanında bacaklarınız incelip şekillenecek ve belinizde de sıkılaşma göreceksiniz.

Kalça Basen Eritme Kürü

Efendim kalça basen eritme kürünü en sonda anlatacağım. Fakat eğer bu yazıyı bulmuşsanız sizden ricam sonuna kadar detaylı şekilde okuyunuz. Siz sıkılmayın diye tatlı tatlı anlatacağım. Günümüzde detaylıca yazı yazan ve anlatan bulmak zor. Bu yüzden öğrendiğiniz kalça basen eritme kürleri hep eksik. Detayları öğrenebilirseniz kalça basen eritme kürü uygulamalarınız çok daha başarılı olacaktır.

Bu kür içerisinde genellikle yoğurt, havuç suyu, keten tohumu ve limon bulunur. Hepsini karıştırıp içmeniz tavsiye edilir. Sosyal medyada diyetisyen arkadaşlar ağızlarından düşürmez ve bununla beraber milyonlarca takipçiye ulaşırlar. Ama size kürün tamamını açık şekilde vermezler. Neden versinler ki? Ama ben hepsini detaylıca vereceğim merak etmeyin.

Kalça Basen Eritme Kürü Sonuçlarım

Size vereceğim kalça basen eritme kürünün ne kadar etkili olduğunu izah edebilmem için, öncelikle kürü uygulattığım kadın danışanlarımdan birkaç tanesinin sonuçlarını paylaşmak istiyorum. Hemen aşağıda bu sonuçları görebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, benim kürüm, sadece kalça basen eritme ile kalmıyor, bel inceltiyor, bacak inceltiyor ve üstüne postürü düzeltip size mükemmel bir görünüm sağlıyor. Acaba sosyal medya gördüğünüz eksik kalça basen eritme kürleri size bunu sağlayabildi mi? Denediniz olmadı değil mi? Biliyorum çünkü olsaydı kürün detaylarını öğrenmek için bu yazıyı okuyor olmazdınız.

basen eritme kürü
kalça eritme kürü
kalça eritme kürü

Şimdi mükemmel kür tarifini vermeden önce kanıtlanmış kalça ve basen eritme yollarını sizlere anlatmak istiyorum. Bunları da bilmeniz çok önemli.

Kalça Basen Eritme İçin Kilo Verme Yöntemi

Kalça basen bölgenizde fazlalıklar varsa bu durum genellikle kilo fazlanızdan kaynaklanıyordur. Eğer benim hiç kilo fazlam yok boy kilo oranım çok sağlıklı diyorsanız bir alttaki başlığa geçin ve bu başlığı okumayın.  

Kilo vermenin en etkili yolu kalori açığı yaratmaktır. Artık bunu söylemekten dilimizde tüy bitti. Günlük yediğiniz toplam kaloriden daha fazlasını yakmak zorundasınız. Diğer bir deyişle, yakabildiğinizden daha az kalori yemelisiniz. Siz günde 2000 kalori yakıyor ve 2000 kalori yiyorsanız, kilonuz sabit kalır. 1500 kalori yerseniz kilonuz azalır. 2500 kalori yerseniz kilonuz artar. Bu konuyu ben bir türlü anlayamıyorum diyorsanız, detaylı okuma için aşağıda olan linke tıklayınız.

Link : En Hızlı Kilo Verme Yöntemi Kalori Açığı

Kalça Basen Eritme İçin Spor Yapma Yöntemi

Kalça Eritme İçin Hareket Etmek

Burada sporun bin türlü şeklinden bahsedebiliriz. Kalça basen eritme için, 2-3 saatlik uzun yürüyüş, düzenli koşu, düzenli yüzme, bisiklete binmek, tenis oynamak çok etkili olacaktır. Eğer günlük yediğiniz kalori miktarını hiç değiştirmezseniz, bu spor aktiviteleri kilo vermenize de katkı sağlar. Çünkü ekstra kalori yakmış olacaksınız. 

Bu tip endurance özellikli aktiviteler sırasında yüksek seviyede kalori yakabilirsiniz ve bu aktiviteler kalça basen çevrenizi çok iyi şekilde çalıştırır. Kısa sürede bu bölgelerin sıkılaştığını ve inceldiğini görebilirsiniz. Daha şekilli ve çekici hale gelir. Ayrıca bu aktiviteler vücudunuzun dengeli şekilde biçimlenmesini sağlar. Simetrik ve göze hoş gelen vücuda sahip olmayı kim istemez ki?

Basen Eritme İçin Fitness 

Öğrenmeniz gereken altın nokta burası. Fitness çalışmaları, yani kendi seviyenize uygun şekilde ağırlık kaldırmak veya ev ortamında yapacağınız ağırlıksız fitness çalışmaları kalça basen eritme konusunda 1 numaradır. Neden bir numara? İzninizle açıklamaya çalışayım.

Yukarıda bahsettiğimiz kilo fazlası olmayan ama kalça basen eritme sorunu yaşan okuyucularım da bu kısmı lütfen dikkatli okusunlar. 

Kalça ve basen diye tabir ettiğiniz kısım büyük kalça kaslarından oluşur. Üzerinde elbette bir yağ tabakası vardır. Eğer bu yağ tabakası su doldurulmuş poşet gibiyse ve siz aşırı kilolu haldeyseniz, size ilk tavsiyem bir doktor kontrolüne gitmenizdir. Tek sorununuz kalça basen eritme olmayabilir. Aşırı kilodan dolayı farkında olmadan birçok metabolik hastalıkla birlikte yaşıyor olabilirsiniz. Fakat durum o kadar vahim değil ama biraz şekilsizlik ve fazlalıklar var diyorsanız devam edelim.

Kilonuzu arttırmadığınızı ve sabit tuttuğunuzu var sayalım. Bunun yanında düzenli şekilde fitness yaptığınızı düşünelim. Bu durumda, kalça çevrenizde bulunan devasa kaslar çalıştıkça daha sıkı hale gelecektir. Birkaç ay gibi kısa bir sürede, kalça basen bölgeniz şekillenmeye başlayacak ve küçülecektir. Bunun yanında bacaklarınız şekillenecek ve karın bölgeniz çok değişecektir. Bana kesinlikle güvenebilir ve inanabilirsiniz. Defalarca bu konuyu danışanlarımda gördüm. Hatta bu konuyu kolay anlamanız için, bir kadın danışanımın 1 yıl boyunca kilosunu sabit tutarak yaptığı antrenman sonucunu da paylaştım. Ölçüleri ve fiziği nasıl değişti detaylı şekilde yazıda bulunuyor. Bu yazıyı aşağıda bulunan linkten okuyabilirsiniz.

Link : Örneklerle, Kadınlar Ağırlık Çalışırsa Ne Olur? 

Bilimsel Basen Kalça Eritme Kürü

Şimdi buraya kadar okumuşsanız size altın kür tavsiyemi madde madde vereceğim.

  1. Kilonuz fazlaysa, kalori açığı yaratarak kilonuzu azaltın.
  2. Hip Thrust, Squat, Dumbell Deadlift ve Hip Abduction hareket tiplerini araştırın. Seviyenize uygun şekilde bu hareketleri uygulayın. Bu hareketler minimal ağırlıkla yapılabilir. Alıştıkça ağırlıklar artacaktır.
  3. Bu konuda mümkünse, sizi iyi şekilde yönlendirecek bir antrenörden koçluk alın. 
  4. Havuç suyu, limon, yoğurt kürü gibi, kerameti kendinden menkul kişilerin söylediği safsatalara inanmayın. Bilimin desteklediği yol ve yöntemlerden ayrılmayın.

Efendim buraya kadar sabırla okumuşsanız sizden ricam, bu yazının Google’da yükselmesi için yorum bölümüne katkı yapmanızdır. Bu yazıyı yazmamın sebebi, kalça basen eritme kürü arayan kişilerin, gerçekten doğru bir ağızdan en etkili olacak bilgileri duymasıdır. Başka bir yazıda görüşmek üzere.

Şu yazı ilginizi çekebilir : Kalça Büyütme Hareketleri ve Programı

online koçluk fitness uzaktan eğitim

6 thoughts on “Kalça Basen Eritme Kürü , Bilimsel”

  1. Merhaba Hocam, azıcık hiciv dolu bu yazınızı çok beğendim. Evet maalesef insanlar bir karışım içip vücutlarını güzelleştireceklerini düşünüyorlar ama bence olacak iş değil. Konuyu bu şekilde ele almanız ve sürpriz sonlu bitirmeniz çok hoş olmuş. Kalça basen eritme kürü yazınız umarım çok okunur ve insanların biraz farkındalığı artar. Teşekkürler

  2. Melahat Demirbaş

    Umut Bey’in yazılarını okuyup, bilgi edinebilmek için sürekli takip ediyorum. Bizlere doğru bilgi ve doğru bir yol gösterdiğiniz için minnettarım. Kalori açığı ve hareket etmenin önemi daha nasıl açıklanabilir ki?Emeğinize sağlık…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir