Uzaktan Destek ve Kişisel Çalışmalar

Öğrencilerin %95’i Resimlerinin Kullanılmasına İzin Vermemektedir, Daha Ne Başarılar Var siz Düşünün 🙂

Kişiye Özel Online Destek sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Postur Düzeltme & Zayıflama

kifoz lordoz düzeltme

Zayıflama antrenmanları ile birlikte postur bozukluklarının düzeltilmesi için destek alan danışanım. Yoğun iş temposu sebebiyle yavaş ama emin adımlar ile ilerliyoruz. Zamanla yeni resimleri eklenecektir.


Postur Düzeltme

online kişisel eğitmen postur düzeltmesi

Profesyonel olma yolunda olan futbolcumuzun, uzaktan yapılan çalışma ile maçlar sırasında enerjisini daha yüksek tuttabilmesi ve daha hızlı olabilmesi için, bozulmuş olan posturu düzeltildi. Yukarıdaki resim 1. ayın sonundandır. Çalışmalar devam ediyor.


Kalça Büyütme

Genetik olarak kalçasının dar olduğunu düşenen danışanımın  uzaktan yapılan çalışmalar ile 1 yıl içerisinde elde ettiği ilerleme. Bütün vücuttaki kas oranı arttırıldı, bacaklar dolgunlaştırıldı, X bacak durumu hafifletildi, kalça yanlara ve geriye doğru büyütüldü, genel yağ oranı düşürüldü. Bu resimde belli olmayan duruş bozuklukları düzeltildi.


Zayıflama

spor hocası

A.Ç. , yaş 25. amaç kilo verme ve plaj vücudu görünümüne kavuşma. Spor geçmişi yok.

Ekipman : Tamamen aletsiz ev antrenmanları.


Kalça Büyütme

R.D. 40 yaş. Amaç estetik görünen şekilde kalça büyütme. Uzun bir spor geçmişi var. (Pilates, fitness, yoga)

Ekipman : Spor Salonu.

Kalça başlangıç 88cm, bitiş 93 cm. (Dışa doğru dolgunluk sağlanmıştır)
Ekstra olarak belde 2cm incelme.
Koruma programları devam ediyor.
Kilo 2 kg artmıştır.


Vücut Geliştirme

online spor hocası

K.A. 40 yaş. Amaç vücut geliştirme. Spor geçmişi yok.

Ekipman : Spor salonu.


Vücut Değişimi

Selamlar hepinize, ben F.H. 42 yaşındayım, uzun süre uğraşmama rağmen fiziğimde istediğim değişimi göremiyordum. Sürekli diyete başlayıp bırakmam sonucunda güçsüz ve isteksiz oluyordum. Genç olduğum zamanlar dışında fiziğim sürekli şekilsiz ve biraz fazla kiloluydu. Enerjim düşüktü. Yaptığım iş dolayısıyla hareketsiz bir yaşam sürüyordum. Fiziği iyi olan kadınlara hep özenirdim ve kıyafetleri üzerine yakışan kadınları biraz da kıskanırdım. Kendimi tamamen değiştirmeye karar verdikten sonra bana yol gösterecek bir antrenör arıyordum. Yaşadığım yerde iyi diyebileceğim antrenör yoktu bence. Arayıp taradıktan sonra bir arkadaşım sayesinde Umut Hocama ulaştım. Kendisiyle çalışmak istediğimi anlattım ve hedeflerimden bahsettim. Beni kabul etmesi için çok ısrar ettiğimi hatırlıyorum. Sonrasında yaptığımız çalışmalar bana farklı gelmişti ama bugün geriye bakıp düşündüğümde iyiki de bu çalışmaları yapmışız diyorum. Şuan hayatımn en iyi fiziğine sahibin. Teşekkürler Hocam.


Plaj Vücudu

Selam ben, R.C. 36 yaşındayım. Umut Hocam birşeyler karala dedi bende karalayayım dedim. Disiplinlidir, patron o dur. Sözünden çıkmazsanız fiziğinizi düzeltir. Acele etmez. Önce adaptasyon dediği antrenmanları yaptırır. Onları yapmazsanız uzun uzun neden yaptığınızı anlatır. İlla yapılacak. Aceleci olmanıza izin vermez. Hedefine odaklanmışsanız sonuca ulaştırır. Diğer türlü kabul etmiyor zaten 🙂


Zayıflama


Kilo Alma


Kilo Verme

Kişiye Özel Online Destek sayfasından bana ulaşabilirsiniz.