Uzaktan Destek ve Kişisel Çalışmalar

Kişiye Özel Online Destek sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Hayat Kalitesi + Postur Bozukluğu

kifoz düzeltme

Sürekli şekilde oturarak çalışan danışanım, fonksiyonel içerikli, hayat kalitesini yükselten, posturunu geliştiren performansına katkı sağlayacak antrenman yaklaşımları istiyordu.

Online olarak yaptığımız 6 haftalık çalışmanın ilk sonuçları yukarıda görülmektedir. Kilo değişimi olmadan, posturunde gelişim, ölçülerde pozitif değişim, hayat kalitesinde artış elde ettik.

Minimal seviyede olan skolyozu için özel bir planlama yapmamamıza rağmen, doğru antrenman planlaması ile düzelmiştir. İkinci resimde görebilirsiniz.

Vücut Geliştirme + Postur Bozukluğu

online personal trainer

5 Yıl gibi bir süre ağırlık çalışan danışanım, postur bozukluğu ve bel ağrılarından dolayı online danışmanlık aldı. 3 haftalık postur ilerlemesi resimde görülmektedir. Bel ağrıları 3 haftada %50 azaldı. 6 aylık online danışmanlık hizmeti alan danışanımın ilerleyen zamanlarda değişimini eklemeye devam edeceğim.

Zayıflama & Postür Düzeltme + Performans

online personal trainer
Kilo Verme + Performans Artışı + Postür – ONLINE DANIŞMANLIK

Kendisini yaşlı ve enerjisiz hisseden danışanım ile 10 haftalık mobilite + esneklik + performans çalışmalarını uzaktan online şekilde uyguladık. Çalışmalarda alet kullanılmadı. Bu süreçte doğru beslenme ile 10 kilo kaybetti, performansı %30 kadar arttır, postürü büyük oranda düzeldi.

Postür Düzeltme + Zayıflama

Kilo Verme + Postür + Sırt Ağrıları – ONLINE DANIŞMANLIK

Sürekli oturarak çalışan danışanım, bozulan postüründen ve sırt ağrılarından şikayetçiydi. Uzaktan online danışmanlık ile, postürü düzeldi, 5 kilo kaybetti ve ağrıları azaldı.

Şuanda salon çalışmalarına başladık ve kas kazanmaya devam ediyor.

Vücut Geliştirme & Postur

Postür + Vücut Geliştirme – ONLINE DANIŞMANLIK

İnce ve atletik yapılı yağsız bir fizik için yola çıkan danışanımın 3 haftalık postur gelişimi. Antrenmanları, postürünü geliştirmek, yağ yakımı ve kas kazanımı üzerine kurulmuştur.

Kas kazanımı odaklı çalışmalar devam etmektedir.

Zayıflama

Zayıflama – ONLINE DANIŞMANLIK

Zayıflama amacı için yola çıkan danışanımın, bu hedefe sağlıklı şekilde ulaşabilmesi için eklemlerini, bağlarını ve dolaşım sistemini güçlendirdiği 45 günlük adaptasyon döneminin sonunda 5kg kaybetmiş ve vücudunda belirgin değişiklikler görmüştür.

Şimdi, kendi seviyesine uygun, kas gelişimi & yağ yakımı programlarına başlamıştır. Bu süreçte de yanında olmaya devam edeceğim.

Postur Düzeltme & Zayıflama

kifoz lordoz düzeltme
Kilo Verme + Postür – ONLINE DANIŞMANLIK

Zayıflama antrenmanları ile birlikte postur bozukluklarının düzeltilmesi için destek alan danışanım. Yoğun iş temposu sebebiyle yavaş ama emin adımlar ile ilerliyoruz. Zamanla yeni resimleri eklenecektir.

Postur Düzeltme

online kişisel eğitmen postur düzeltmesi
Postür – ONLINE DANIŞMANLIK

Profesyonel olma yolunda olan futbolcumuzun, uzaktan yapılan çalışma ile maçlar sırasında enerjisini daha yüksek tuttabilmesi ve daha hızlı olabilmesi için, bozulmuş olan posturu düzeltildi. Yukarıdaki resim 1. ayın sonundandır. Çalışmalar devam ediyor.

Kalça Büyütme

Kalça Büyütme – ONLINE DANIŞMANLIK

Genetik olarak kalçasının dar olduğunu düşenen danışanımın  uzaktan yapılan çalışmalar ile 1 yıl içerisinde elde ettiği ilerleme. Bütün vücuttaki kas oranı arttırıldı, bacaklar dolgunlaştırıldı, X bacak durumu hafifletildi, kalça yanlara ve geriye doğru büyütüldü, genel yağ oranı düşürüldü. Bu resimde belli olmayan duruş bozuklukları düzeltildi.

Zayıflama

spor hocası

A.Ç. , yaş 25. amaç kilo verme ve plaj vücudu görünümüne kavuşma. Spor geçmişi yok.

Ekipman : Tamamen aletsiz ev antrenmanları.

Kalça Büyütme

R.D. 40 yaş. Amaç estetik görünen şekilde kalça büyütme. Uzun bir spor geçmişi var. (Pilates, fitness, yoga)

Ekipman : Spor Salonu.

Kalça başlangıç 88cm, bitiş 93 cm. (Dışa doğru dolgunluk sağlanmıştır)
Ekstra olarak belde 2cm incelme.
Koruma programları devam ediyor.
Kilo 2 kg artmıştır.

Fitness

online spor hocası
Sağlıklı Yaşam – ONLINE DANIŞMANLIK

K.A. 40 yaş. Amaç vücut geliştirme. Spor geçmişi yok.

Ekipman : Spor salonu.

Vücut Değişimi

Vücut Şekillendirme – ONLINE DANIŞMANLIK

Selamlar hepinize, ben F.H. 42 yaşındayım, uzun süre uğraşmama rağmen fiziğimde istediğim değişimi göremiyordum. Sürekli diyete başlayıp bırakmam sonucunda güçsüz ve isteksiz oluyordum. Genç olduğum zamanlar dışında fiziğim sürekli şekilsiz ve biraz fazla kiloluydu. Enerjim düşüktü. Yaptığım iş dolayısıyla hareketsiz bir yaşam sürüyordum. Fiziği iyi olan kadınlara hep özenirdim ve kıyafetleri üzerine yakışan kadınları biraz da kıskanırdım. Kendimi tamamen değiştirmeye karar verdikten sonra bana yol gösterecek bir antrenör arıyordum. Yaşadığım yerde iyi diyebileceğim antrenör yoktu bence. Arayıp taradıktan sonra bir arkadaşım sayesinde Umut Hocama ulaştım. Kendisiyle çalışmak istediğimi anlattım ve hedeflerimden bahsettim. Beni kabul etmesi için çok ısrar ettiğimi hatırlıyorum. Sonrasında yaptığımız çalışmalar bana farklı gelmişti ama bugün geriye bakıp düşündüğümde iyiki de bu çalışmaları yapmışız diyorum. Şuan hayatımn en iyi fiziğine sahibin. Teşekkürler Hocam.

Plaj Vücudu

Plaj Vücudu – ONLINE DANIŞMANLIK

Selam ben, R.C. 36 yaşındayım. Umut Hocam birşeyler karala dedi bende karalayayım dedim. Disiplinlidir, patron o dur. Sözünden çıkmazsanız fiziğinizi düzeltir. Acele etmez. Önce adaptasyon dediği antrenmanları yaptırır. Onları yapmazsanız uzun uzun neden yaptığınızı anlatır. İlla yapılacak. Aceleci olmanıza izin vermez. Hedefine odaklanmışsanız sonuca ulaştırır. Diğer türlü kabul etmiyor zaten 🙂


Zayıflama

Zayıflama – ONLINE DANIŞMANLIK

Kilo Alma

Kilo Alma – ONLINE DANIŞMANLIK

Kilo Verme

Kilo Verme – ONLINE DANIŞMANLIK

Kişiye Özel Online Destek sayfasından bana ulaşabilirsiniz.