Uzaktan Destek ve Kişisel Çalışmalar

Kişiye Özel Online Spor & Fitness Danışmanlığı sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Postür Düzeltme

Bel çukurnda azalma, kamburlukta azalma
Sağ tarafa yük verme sorunu

Artmış lordoz ve sırt bölgesinde artmış kifozun yanında, vücudun sağa doğru kaymasının düzeltilmesi. Daha simetrik bir görünüm, daha dengeli yürüyüş paterni ve daha dik bir duruş. 3 haftalık online danışmanlık sonuçlarıdır. Çalışmalar devam ediyor.

Lordoz ve kifozda azalma
Skolyozda azalma

Vücut şekillendirme için çalışmalara başladığımızda mevcut postür bozukluklarının giderilmesi içinde antrenman planlaması yaptık. Kg kaybı, poztürde iyileşme, skolyozda azalma elde ettik. antrenmanlara devam ediyoruz.

Postür, Bacak İnceltme ve Şekillenme

Daha ince bacaklar, daha düzgün omuzlar
Baldırların incelmesi ve görünüme etkisi

Omuz ile ilgili olan sorunların bir miktar çözülmesi ve bacakların biraz incelmesi görüntünüzü büyük ölçüde değiştirir. Hafatda 4 gün antrenman ve düzenli beslenme ile postürde düzelme, 2 kg kayıp, bacaklarda, belde incelme elde ettik.

Zayıflama, Vücut Şekillendirme

6 hafta, 7 kg kayıp
Minimum kas kaybı ile yağ kaybı

48 yaş, uzaktan online danışmanlık ile, 6 haftalık periyotta 7 kg kayıp elde edilmiştir. Haftada 4 gün kardiyo ve kuvvet çalışmalarının özel olarak karışımı ile düzenli antrenman uygulanmıştır. Hedefimiz kas kaybını minimum seviyede tutarak maksimum yağ kaybıdır.

Postür Bozukluğu, Performans

Sağ scapula stabilizasyon problemi.
Daha simetrik ve dengeli görünüm.

Tenis performans artışı, daha define bir görünüm ve mevcut postür bozukluklarının düzeltilmesi.

Postür Bozukluğu, Zayıflama

Kilo verme ve plaj vücuduna ulaşma amac olan 25 yaşında ki danışanım, online danışmanlık ile tamamen aletsiz şekilde çalışmalar yapmaktadır.

Postür Bozukluğu, Fitness

Postür Gelişimi – Uzaktan PT

Uzun süre oturarak çalışan danışanım, fitness seviyesini yükseltmek ve postür bozukluklarını gidermek için uzaktan pt ve danışmanlık yöntemi ile benimle çalışmaya başlamıştır.

Bütün çalışmalarını ev ortamında küçük ekipmanlar ile yapmaktadır.

Postur Bozukluğu

Düzelenler; baş postürü, omuz yerleşimi, hiper lomber lordozda azalma, daha dik duruş.
Baş postürü düzelmesi ile ensede oluşan katlanmanın kaybolması, omuzların dik duruşu, kürek kemikleri stabilizasyonu.

Sürekli şekilde oturarak çalışan danışanım ile uzaktan ev tipi antrenmanlar ile postür düzeltme çalışmaları yapmaya başladık.

8 haftalık uzaktan pt çalışmamız sonucunda posturunde elde ettiğimiz gelişmeyi (düzelmeyi) resimlerin karşılaştırılmasında görebiliyoruz.

Hayat Kalitesi + Postur Bozukluğu

kifoz düzeltme
Postür Gelişimi – ONLİNE
Skolyozda Azalma – ONLİNE

Sürekli şekilde oturarak çalışan danışanım, fonksiyonel içerikli, hayat kalitesini yükselten, posturunu geliştiren performansına katkı sağlayacak antrenman yaklaşımları istiyordu.

Online uzaktan pt olarak yaptığımız 6 haftalık çalışmanın ilk sonuçları yukarıda görülmektedir. Kilo değişimi olmadan, posturunde gelişim, ölçülerde pozitif değişim, hayat kalitesinde artış elde ettik.

Minimal seviyede olan skolyozu için özel bir planlama yapmamamıza rağmen, doğru antrenman planlaması ile düzelmiştir. İkinci resimde görebilirsiniz.

Vücut Geliştirme + Postur Bozukluğu

online personal trainer
Lordoz & Kifoz Azalma – ONLİNE
Kas Gelişimi -ONLİNE

5 Yıl gibi bir süre ağırlık çalışan danışanım, postur bozukluğu ve bel ağrılarından dolayı online pt ve danışmanlık aldı. 3 haftalık postur ilerlemesi resimde görülmektedir. Bel ağrıları 3 haftada %50 azaldı. 6 aylık online danışmanlık hizmeti alan danışanımın ilerleyen zamanlarda değişimini eklemeye devam edeceğim.

Zayıflama & Postür Düzeltme + Performans

online personal trainer
Kilo Verme + Performans Artışı + Postür – ONLINE DANIŞMANLIK

Kendisini yaşlı ve enerjisiz hisseden danışanım ile 10 haftalık mobilite + esneklik + performans çalışmalarını uzaktan online pt şekilde uyguladık. Çalışmalarda alet kullanılmadı. Bu süreçte doğru beslenme ile 10 kilo kaybetti, performansı %30 kadar arttır, postürü büyük oranda düzeldi.

Postür Düzeltme + Zayıflama

Torasik kifoz ve lomber hiperlordozda azalma, antreior pelvik tiltte azalma, dik bir duruş.

Pelvic pozisyonunda iyileşme.

Sürekli oturarak çalışan danışanım, bozulan postüründen ve sırt ağrılarından şikayetçiydi. Uzaktan online danışmanlık ile, evde aletsiz şekilde planladığımız antrenmanlar ile postürü düzeldi, 7 kilo kaybetti ve ağrıları azaldı.

Vücut Geliştirme & Postur

Postür + Vücut Geliştirme – ONLINE DANIŞMANLIK

İnce ve atletik yapılı yağsız bir fizik için yola çıkan danışanımın 3 haftalık postur gelişimi. Antrenmanları, postürünü geliştirmek, yağ yakımı ve kas kazanımı üzerine kurulmuştur.

Kas kazanımı odaklı çalışmalar devam etmektedir.

Zayıflama

Yük dengesi eşitlendi.
Kamburluk azaltıldı.

Zayıflamak için salon ortamında uzaktan danışmanlık ile yapılan 45 günlük antrenman ve beslenme yaklaşımı sonucunda, var olan postür bozuklukları hafifletildi ve 7 kg kilo kaybı elde edildi.

Postur Düzeltme & Zayıflama

kifoz lordoz düzeltme
Kilo Verme + Postür – ONLINE DANIŞMANLIK

Zayıflama antrenmanları ile birlikte postur bozukluklarının düzeltilmesi için destek alan danışanım. Yoğun iş temposu sebebiyle yavaş ama emin adımlar ile ilerliyoruz. Zamanla yeni resimleri eklenecektir.

Postur Düzeltme

online kişisel eğitmen postur düzeltmesi
Postür – ONLINE DANIŞMANLIK

Profesyonel olma yolunda olan futbolcumuzun, uzaktan yapılan çalışma ile maçlar sırasında enerjisini daha yüksek tuttabilmesi ve daha hızlı olabilmesi için, bozulmuş olan posturu düzeltildi. Yukarıdaki resim 1. ayın sonundandır. Çalışmalar devam ediyor.

Kalça Büyütme

Kalça Büyütme – ONLINE DANIŞMANLIK

Genetik olarak kalçasının dar olduğunu düşenen danışanımın  uzaktan yapılan çalışmalar ile 1 yıl içerisinde elde ettiği ilerleme. Bütün vücuttaki kas oranı arttırıldı, bacaklar dolgunlaştırıldı, X bacak durumu hafifletildi, kalça yanlara ve geriye doğru büyütüldü, genel yağ oranı düşürüldü. Bu resimde belli olmayan duruş bozuklukları düzeltildi.

Zayıflama

spor hocası

A.Ç. , yaş 25. amaç kilo verme ve plaj vücudu görünümüne kavuşma. Spor geçmişi yok.

Ekipman : Tamamen aletsiz ev antrenmanları.

Kalça Büyütme

R.D. 40 yaş. Amaç estetik görünen şekilde kalça büyütme. Uzun bir spor geçmişi var. (Pilates, fitness, yoga)

Ekipman : Spor Salonu.

Kalça başlangıç 88cm, bitiş 93 cm. (Dışa doğru dolgunluk sağlanmıştır)
Ekstra olarak belde 2cm incelme.
Koruma programları devam ediyor.
Kilo 2 kg artmıştır.

Fitness

online spor hocası
Sağlıklı Yaşam – ONLINE DANIŞMANLIK

K.A. 40 yaş. Amaç vücut geliştirme. Spor geçmişi yok.

Ekipman : Spor salonu.

Vücut Değişimi

Vücut Şekillendirme – ONLINE DANIŞMANLIK

Selamlar hepinize, ben F.H. 42 yaşındayım, uzun süre uğraşmama rağmen fiziğimde istediğim değişimi göremiyordum. Sürekli diyete başlayıp bırakmam sonucunda güçsüz ve isteksiz oluyordum. Genç olduğum zamanlar dışında fiziğim sürekli şekilsiz ve biraz fazla kiloluydu. Enerjim düşüktü. Yaptığım iş dolayısıyla hareketsiz bir yaşam sürüyordum. Fiziği iyi olan kadınlara hep özenirdim ve kıyafetleri üzerine yakışan kadınları biraz da kıskanırdım. Kendimi tamamen değiştirmeye karar verdikten sonra bana yol gösterecek bir antrenör arıyordum. Yaşadığım yerde iyi diyebileceğim antrenör yoktu bence. Arayıp taradıktan sonra bir arkadaşım sayesinde Umut Hocama ulaştım. Kendisiyle çalışmak istediğimi anlattım ve hedeflerimden bahsettim. Beni kabul etmesi için çok ısrar ettiğimi hatırlıyorum. Sonrasında yaptığımız çalışmalar bana farklı gelmişti ama bugün geriye bakıp düşündüğümde iyiki de bu çalışmaları yapmışız diyorum. Şuan hayatımn en iyi fiziğine sahibin. Teşekkürler Hocam.

Plaj Vücudu

Plaj Vücudu – ONLINE DANIŞMANLIK

Selam ben, R.C. 36 yaşındayım. Umut Hocam birşeyler karala dedi bende karalayayım dedim. Disiplinlidir, patron o dur. Sözünden çıkmazsanız fiziğinizi düzeltir. Acele etmez. Önce adaptasyon dediği antrenmanları yaptırır. Onları yapmazsanız uzun uzun neden yaptığınızı anlatır. İlla yapılacak. Aceleci olmanıza izin vermez. Hedefine odaklanmışsanız sonuca ulaştırır. Diğer türlü kabul etmiyor zaten 🙂


Zayıflama

Zayıflama – ONLINE DANIŞMANLIK

Kilo Alma

Kilo Alma – ONLINE DANIŞMANLIK

Kilo Verme

Kilo Verme – ONLINE DANIŞMANLIK

Kişiye Özel Online Destek sayfasından bana ulaşabilirsiniz.